Najnovšie recenzie zo sekcie Elektrické pečiace panvice
100%
Nízka spotreba el.
100%
Veľká spokojnosť
100%
Uvedený tovar je 2 litrový. Pečenku som poznala, nakoľko mám aj v 4 litrovom prevedení.
10%
- Žiaľ, výrobok má sklamal. Termostat s rozpätím od 1 do 5 je nefunkčný. Už na 1 ma teplotu dvakrát vyššiu, ako sa uvádza, namerali sme vyše 250 stupňov Celzia. Vyššie stupne sme ani neskúšali. Takže regulovanie tepla pri varení, dusenie a pod. nie je možné. Škoda!
100%
šetrí energiu
100%
- Jednu už mám 15 rokov, som veľmi spokojný, preto som kúpil ďalšiu na chalupu.
Žiadna
100%
- Ľahučká
- Nie je tam sklenená pokrievka
Skvelá voľba neľutujem
90%
Je výborný, ale má jednu chybičku - nedá sa odpojiť od prívodného elektrického kábla, tak ako to bolo pri starej remoske.
100%
- spĺňa presne to, čo som očakával. Ideálna pre 2 ľudí (dôchotcov ).
- zatiaľ som nič nezistil
40%
- Skladba veľkosťou
Tenký a veľmi ľahký materiál, skoro ako hračkársky
100%
- este som ho nestihla vyskusat
- vsestranne pouzitie, dufam, ze nesklame
este som ho nestihla vyskusat, vsestranne pouzitie, dufam, ze nesklame
100%
- výborná
100%
- Mám už skúsenosti s remoskou.
- 3 v jednom.
- perfektný dizajn
Remosku som používala roky, ale tento výrobok je perfektný.
100%
- Rýchle a úsporné pečenie aj varenie
100%
- Jednoduchá údržba
- Praktické zhotovenie
- Nič sa nepripaľuje, nepoužívam žiadny tuk na vymastenie
Žiadne nevýhody sme nenašli, s produktom sme veľmi spokojní
80%
- Super.
100%
už som v nej piekla,je super
100%
Má iba výhody
70%
- oproti el. šporáku cca 50 % úspora energie. šporák musí mať okrem prevádzkovej teploty aj jej predohrev, spotreba navyše.
- Remoska sa rozohreje na svoju danú teplotu rýchlejšie ako regulovaný spotrebič.
- peče aj chlieb, žemlovku a pod., okienkom sledujete stav priebehu.
- konštrukčne pečie iba zhora, na to treba pamätať s výškou náplne.
- nemá reguláciu teploty, ale to je tak vymyslené, ani pôvodná remoska ju nemala, na parametre teploty musíte hľadať iný spotrebič. Má to ale svoje výhody, jednoduchosť a žiadna elektronika s displejom - Murphyho zákon "čo sa môže pokaziť, to sa aj pokazí.
- vyprážať rezne tam nepôjde, na to sú lepšie fritézy. Ani polievky a omáčky nie (musíte miešať, to by sa stále vypínalo, otváralo a zapínalo).
dobrý produkt, ale špecifický. Systémom výhrevnej špirály to isté ako pôvodný prístroj, ale dizajnovo modernizovaný - pôvodná remoska bola z plechu, toto je nerez, misa sa dá použiť aj ako samostatný hrniec, má to okrem pracovneho veka aj sklenenú pokrievku. Rátajte s miestom v kuchyni, je to trocha väčšie. Vyrába sa niekoľko
variant - CZ výrobok.
80%
- Nedá sa odobrať kábel z vrchnaka, pri starých typoch sa dal a to bola výhoda, hlavné kôli priestoru, lebo kábel ne zavádzal a dá sa pekne uskladniť ďakujem A. M.
Zobrazujem 1 - 20 zo 500 recenzií [ 1 ] 2 3 4 5...25 Ďalšie »












